Apklausa

Kurį išmanujį telefoną pasirinktumėte?
 

Apie projektą

 

Kaip dažnai gyvenime susiduriate su apsisprendimo problema? Susiruošėte pirkti naują daiktą, tačiau nežinote ką pasirinkti, vieno gamintojo produktą ar kito? Kaip žinoti, kuris daiktas bus geresnis ir kuris tarnaus ilgiau ir patikimiau?

 

Visada norisi nusipirkti patvarų ir ilgaamžišką daiktą, naudoti patogiausias, daugiausiai naudingų funkcijų turinčias ir saugias programas, bei važinėti ekonomiškiausiu ir patvariausiu automobiliu. Dažnas žmogus pradeda klausinėti pažįstamųjų nuomonės ar ieškoti informacijos Internete. Tačiau paieška Internete ne visada duoda norimus rezultatus, dažnai susiduriama su informacijos pertekliumi, dėl to yra sunku objektyviai apibendrinti surinktą informaciją, bei priimti teisingą sprendimą.

 

Dėl šios priežasties ir buvo sukurtas šis projektas - padėti žmonėms apsispręsti, kurį produktą/gamintoją pasirinkti. Šiame puslapyje pateikiami straipsniai palygina įvairius technikos, bei buities produktus, jų gamintojus ar programinę įrangą. Straipsniuose pateikiama informacija  gali jums padėti priimti sprendimą.  Tačiau visa pateikiama informacija yra tik rekomendacinio pobūdžio, todėl asmuo turi pats nuspręsti ar šia informacija naudotis.

 

Jei turite pageidavimų ar pasiūlymų rašykite adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Tikimės šis projektas bus jums naudingas,

kasgeriau.lt komanda