Apklausa

Kurį išmanujį telefoną pasirinktumėte?
 

Kompiuterija
Operatyvioji atmintis: DDR2 ar DDR3
Kompiuterių komponentai
2011-07-15

 

Kai tiek daug prieinamų atminties įrenginių tipų, sunku pasakyti kuris yra geresnis ar kuris geriausiai derintųsi su jūsų kompiuteriu. Jeigu ruošiatės pagerinti savo kompiuterio esamą atmintį, arba tiesiog norite sužinoti skirtumą tarp šių dviejų, skaitykite toliau.

Skaityti...
 
Procesoriai: AMD ar Intel
Kompiuterių komponentai
2011-07-09

amd logo intel logo

„AMD“ prieš „Intel“ - šis technologijų mūšis nuolat atsinaujindamas vyksta jau daugiau nei dešimtmetį. Abi pusės turi šalininkų, tačiau šis straipsnis pasiūlys objektyvų žvilgsnį į abu konkurentus.

Skaityti...
 
Intel Core i5 ar Core i7
Kompiuterių komponentai
2011-05-05

„Core i5“ ir „Core i7“ yra Intel gaminamų procesorių modeliai, kurių pavadinimus galite sutikti peržiūrinėdami kompiuterio komponentų sąrašą. Paprastam pirkėjui gali kilti klausimas, kuo gi skiriasi šie du modeliai.  Taigi, kokie yra tikrieji skirtumai tarp „Core i5“ ir „Core i7“ ir kaip galime palyginti šias dvi „Intel“ produktų linijas? Pabandysime į tai atsakyti šiame straipsnyje.

Skaityti...
 
Netbook'ai ar Notebook'ai
Kompiuteriai
2011-03-19

netbook notebook

Netbook‘ais“ vadinami įrenginiai, sukurti naršyti internete: ten bendrauti, mokytis, ieškoti informacijos. Visus juos vienija kompaktiška forma (nuo septynių iki dešimties colių skersmens korpusas), jie pasižymi lengvumu, palyginus su „notebook‘u“ – ilgu baterijos veikimo laiku, bei yra mažiau priklausomi nuo baterijos įkroviklio. Be to, jie yra lengvai nešiojami ir be didesnių pastangų gali būti perkeliami iš vienos vietos į kitą. „Netbook‘ai“ taip pat gali turėti daugiau nei vieną bevielį būdą jungtis prie interneto.

„Notebook‘ai“ yra daugiafunkcionalesni kompiuteriai, kurių korpuso skersmuo svyruoja nuo dešimties colių. „Notebook‘ai“ gali susidoroti su didele užduočių apkrova, kai keletas programų veikia vienu metu. Jie gali rodyti, atkurti ir redaguoti aukštos kokybės video turinį ar paleisti daug kompiuterio resursų eikvojančias programas, tokias kaip inžinerijos ar matematinio modeliavimo.

Skaityti...
 
Nešiojamas ar stacionarus kompiuteris
Kompiuteriai
2011-03-18

laptop pc

Planuojate įsigyti kompiuterį ir negalite apsispręsti kokį geriau pirkti, nešiojamą ar stacionarų? Ar planuojate įsigyti galingą kompiuterį, ar tokį kuris pasižymėtų lankstumu? Pateiksime keletą nešiojamų ir stalinių kompiuterių privalumų ir trūkumų.

Skaityti...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 3