Apklausa

Kurie automobiliai geresni, Mercedes ar BMW?
 

Komunikacijos
Samsung Galaxy S5 ar S6
Mobilieji telefonai
2015-03-28

 

Balandžio 17 dieną Lietuvoje bus pradėta prekiauti ilgai lauktu išmaniuoju telefonu Samsung Galaxy S6. Tačiau ar tikrai naujasis Samsung produktas yra vertas dėmesio ir ar yra geresnis už prieš tai buvusį flagmaną Galaxy S5. Pabandysime palyginti šiuos du išmaniuosius telefonus.

Skaityti...
 
Android ar Windows Mobile 7
Mobilieji telefonai
2011-05-02

android_logo wp7_logo

Dabar, kai jau praėjo šiek tiek laiko po naujos „Microsoft“ operacinės sistemos „Windows Phone 7“ pasirodymo, galime palyginti ją su viena iš populiariausių mobiliųjų operacinių sistemų „Android“. Ar „Windows Phone 7“ turi viską, kad galėtų mesti iššūkį „Android“? „WM7“ ar „Android“: kuri mobilioji operacinė sistema yra geresnė?

Skaityti...
 
DROID X ar Nexus S
Mobilieji telefonai
2011-01-04

droid x

nexus s

DROID™ X

Nexus S

DROID X naujas Motorola produktas, turintis 1-GHz procesorių ir ryškų 4.3 colių ekraną, kuris sutelpa itin ploname korpuse. DROID X suteikia galimybę daryti 8 megapikselių kokybės nuotraukas ir filmuoti 720p HD kokybės vaizdus. Nufilmuotais vaizdais galima dalintis ir juos tvarkyti prijungus prie HDTV televizoriaus bevieliu DLNA ryšiu arba per HDMI jungtį.

Nexus S yra naujos kartos Nexus įrenginys sukurtas bendradarbiaujant Google ir Samsung kompanijoms.

Skaityti...
 
Garmin ar TomTom
GPS įranga
2010-12-11

garmin tomtom

Jei nusprendėte įsigyti patikima navigacinę sistema tikriausiai jūsų pasirinkimas apsiribos ties dviem, geriausiai žinomais gamintojais: Garmin ir TomTom. Šie du vardai yra visame pasaulyje pelnę pripažinimą ir abi kompanijos siūlo produktus nuo delninių  bei automobilinių navigacinių įrenginių iki GPS programinės įrangos, diegiamos mobiliuose įrenginiuose. Garmin yra labiau paplitęs JAV ir užima apie 50% visų parduodamų navigacinių sistemų rinkos. O Europoje navigacinių sistemų rinkos lyderis yra Tomtom. Daugumai žmonių yra įdomu kuo gi skiriasi šie du gamintojai, todėl pabandysime trumpai apžvelgti abiejų kompanijų pateikiamus produktus.

Skaityti...
 
HTC Evo ar iPhone 4G
Mobilieji telefonai
2010-11-06

Apple kompanija neseniai pristatė savo naujajį išmanujį telefoną iPhone 4. Pasak Apple tai yra vienas iš pačių prestižiskiausių kompanijos gaminių. Telefonas yra plonas, padengtas stiklu, taip pat galintis pasigirti ispūdingomis charakteristikomis: dvi video kameros, smarkiai atsinaujinusi operacinė sistema, video skambučiai ir t.t.

Apple iPhone 4 telefonų pradėjo prekiauti nuo birželio 24.

Skaityti...