Apklausa

Kurią klaviatūrą pasirinktumėte: Razer Tarantula ar Razer Lycosa
 

Transportas
Pioneer ar Alpine
Dalys
2011-04-07

pioneer logo alpine logo

„Pioneer“ ir „Alpine“ yra dvi populiariausios automobilių garso sistemų kūrimo kompanijos rinkoje. „Pioneer“ siūlo „Pioneer Premium“ garso įrenginių seriją automobiliams, kuri iš esmės yra aukštesnės klasės nei kita jos siūloma standartinė įranga. „Alpine“ taip pat siūlo plačią automobilių garso įrangos liniją, kurios daugelis gaminių atkartoja „Pioneer Premier“ siūlomus grotuvus, garsiakalbius, žemų dažnių garsiakalbius ir stiprintuvus.

Nors abiejų kompanijų siūlomų gaminių savybės panašios, galime rasti ir nemažai skirtumų. Šis straipsnis skirtas palyginti „Alpine“ ir „Pioneer Premier“ serijų grotuvus, garsiakalbius, žemų dažnių garsiakalbius bei stiprintuvus.

Skaityti...
 
Honda Civic Type R ar Volkswagen Golf GTI
Automobiliai
2011-04-03

 

„Honda Civic Type R“ ir „Volkswagen Golf GTI“ – populiarūs galingi bet kompaktiški automobiliai, užkariavę Europos ir Japonijos driftingo ir kelių ralio trasas. „Golf GTI“ prieinamas Šiaurės Amerikoje. „Type R“ nuo 2010m. siūlomas JAV rinkoje, o Europoje, kur tiuninguoti modeliai yra brangūs, parduodamas už daugiau nei 50 000 dolerių.

Skaityti...
 
Mercedes Benz ar BMW
Automobiliai
2010-11-06

Skaityti...